טיפים ע"י מטיילים


טיפים ע"י מטיילים

11.9.2020 - הוצאת רישיון נהיגה אוסטרלי (ויקטוריאני) לרכב רגיל

לחץ כאן לקישור - טיפ של Eli Rakow


15.9.2020 - המרת לוחית של NSW ל-QLD - טיפ של Ofer Regev 

" לפני העברת לוחית רישוי מניו סאווט וולס לקווינסלנד בעת מכירה צריך לעשות RWC לרכב (טסט) ואם יש תקלות עליכם לתקן תוך 14 ימים. 

לאחר השלב הראשון על האוטו לעבור לרג'ו החדש של קווינסלנד על מנת להחליף לוחית רישוי עבור הקונה. אם תבחרו כמוני להעביר את אחריות תשלום הרג'ו לקונים, הטיפ שלי הוא להעלות את מחיר הרכב מראש ואח"כ לקזז עבור הקונה בכך יצרתם עבורו הרגשה שלא שילם על הרג'ו מכיסו אך בעצם קיבלתם את הסכום שרציתם. בנוסף, אם הקונה מבקש בדיקה לרכב תמיד לסגור מחיר אחרי הבדיקה. 

והטיפ הכי חשוב הוא אף פעם לא להיראות לחוצים במהלך הצגת הרכב. להציג רכב נקי ויפה ולהשקיע בשטיפה גם של איזור המנוע. לא ללכת על ההצעה הראשונה שקיבלתם מתוך לחץ. 

להתחיל לפרסם בגאמטרי, פייסבוק, ווצאפ, לוח המודעות בפייסבוק. יש חשיבות לעונה בה מוכרים. לדוגמא, אני קניתי את הרכב בסידני בפברואר 2020 ב-4000 דולר עם תיקונים בסדר גודל של 1400 דולר ומכרתי בקיירנס בספטמבר ב-$5800 מבלי לשלם רג'ו אך עם מיכל דלק מלא כפי שהקונה ביקש. המחיר ההתחלתי היה $6000 ומכרתי דרך מארקטספלייס בפייסבוק משם אפשר לשתף גם בקבוצות רלוונטיות כמו "מטיילים בקיירנס" "רכבים בקיירנס וכו"

בהצלחה! 🏁

עופר 😉"